Kullanıcı sözleşmesi

Sayfamıza üye olduğunuzda kişisel bilgileriniz sayfamızın güvencesi altındadır.  Üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

  • egitimsozlugu.com yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Üyeliklerden, üyelerin yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
  • Sayfamız APA alıntı kurallarına göre düzenlenmektedir.
  • Sayfamızda İntihal kesinlikle yasaktır.
  • Yorumlar titizlikle denetim altında tutulmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda ihlale söz konusu olan metinler yayımlanmayacaktır.
  • Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz metni seralakbaba@yandex.com mail adresine yollarsanız 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası

https://www.egitimsozlugu.com/ sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.
Kayıt Dosyaları
Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi https://www.egitimsozlugu.com/‘da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Sayfa kullanıcıları reklam sağlayıcımız olan Google Adsense şirketinin ve sayfamızın cookieslerinin kabul etmiş sayılır.